29.4.2019 ŘÁD VESMÍRU večerní seminář. Rozdíl mezi tím, co opravdu platí a mezi tím, co si stanovili lidé a neustále své zákony mění. O co se mohu opřít?


11. a 12.5.2019 CO DĚLAT, KDYŽ O SOBĚ POCHYBUJI A NEVĚŘÍM SI? Víkendový seminář. Rozebereme jednotlivé problémy zvlášť, abychom se dopracovali k jejich nejlepšímu zvládnutí.


8.5.19 . JAK SE NENECHAT ZAHNAT DO KOUTA: Sobotní seminář. 

 Všechny problémy vezměte s sebou. Mnohokrát se domníváme, že jsme někomu už odpustili křivdu, nebo ublížení, ale stále nám nějaké zrcadlení, kterému nevěnujeme pozornost upozorňuje na to, že tomu tak není. Při bližším zjištění si uvědomíme, že vše je jen skryto a potlačeno v našem solaru, nikoliv vyndáno a vyčištěno. A co odpuštění sobě?


3.6.2019  pondělí večerní seminář: VŠE, CO JE TŘEBA AKTUÁLNĚ POCHOPIT

26.5.2019 neděle seminář: JAK SE VYROVNAT S AKTUÁLNÍMI ENERGIEMI A EMOCEMI?

Mnoha lidem je již jasné, že se něco děje: čas příliš letí, nemáme dostatek prostoru pro sebe a jsme velmi unavení. Ztrácíme chuť naplno žít, pod tíhou povinností, které nás netěší, ale víme, že je musíme zvládnout. Večer omdlíme únavou do postele a ráno máme pocit, jako bychom ani nespali. Vyjma čerstvé zamilovanosti, která vždy posiluje, se nám ztrácí radost. Procházíte těmito pocity? Pojďme si o tom všem popovídat a také s tím něco udělat. Tahle do sebe investovaná sobota se jistě vyplatí....

22.A 23.6.2019 NOVÝ ÚHEL POHLEDU VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ

15. 7. 2019 pondělí VEČERNÍ SEMINÁŘ: TAJEMNO V NÁS 

10. A 11.8. 2019 VNÍMÁNÍ SIGNÁLŮ TĚLA víkendový seminář 

14. a 15. 9. 2019 JAK SI UDRŽET VNITŘNÍ POHODU víkendový seminář 

Cena víkendového semináře 3600.- so 10.30 až 18.00 ne 10.30 až 16.00 hod. Cena večerního sem. 1200,-Kč 17.00 až 21.00 hod. Cena jednodenního semináře 2700,- Kč. U jednodenního semináře končíme v 18.hodin. Kniha DETEKTIVKA MÉHO ŽIVOTA se dá použít jako návod k zrcadlení. Cena 280.- Kč  


Osobní konzultace

Vše, co se týká běžného života a vztahů v něm

Toužíte přestat kouřit? Pomocí kvantové terapie to jde snadno!

Strachy, pocity z lidského selhání, bezmoc, opuštěnost, výčitky vnější i vnitřní, manipulace, citové vydírání,

Neschopnost se vymezit a říkat ne, vina, trest,

Nenávist, posuzování a odsuzování, komunikace, problémy všeho druhu, fobie, bolest z úmrtí v rodině a rozloučení se zesnulými a mnoho dalších témat.

Nabízím Vám životní zkušenost, spolehlivé techniky včetně kvantové terapie, dlouholetou praxi a jiné možnosti k zpracování nepříjemných situací do pochopení a života v lásce. Dovolte si z poháru svého života vylít vše nepotřebné a nahradit novou radostí. Zbavíte se strachu a domněnek, které brání vašemu rozvoji.

Podívejte se za staré horizonty, ochutnejte nový život. Pomohu vám přijmout a upevnit v sobě po čem toužíte.
Sezení a semináře je možné dohodnout i individuálně, se skupinou, rodinou, partnerem, atd..

Naučíme se kvalitně a bezpečně meditovat, pomáhat si sami a otevřeme si zdrojový kód peněz.

Pokud Vám více vyhovuje osobní konzultace, stačí se objednat telefonicky na 603 811 280
Cena dohodou obvykle za 2 hodiny konzultace: 1.500,- Kč 

Víkendové, jednodenní a večerní semináře

Témata seminářů

Pomohu Vám změnit potíže života duchovní cestou. Nejsem guru, mám jen spoustu životních zkušeností. Vím, kde u každého jedince individuálně hledat prapříčinu daného problému. Vhodnými otázkami vás dovedu až k možnosti, že si na poznání přijdete sami. Není nad osobní zkušenost, kterou za Vás nemůže nikdo udělat, zrovna tak , jako žít za Vás Váš život.
Luxus seminářů spočívá především v jejich koncepci. Tvoří je vždy menší skupina lidí, tak, aby účinek terapie byl hluboký a zacílil přímo k jádru problému. Vše je řešitelné, a pokud se rozhodneme podívat na životní situace včas, máme šanci vyvarovat se daleko větším bolestem a ztrátám. Naučíme se propracovat k nadhledu nad situací a dostat se do pozice, kdy se cítíme být silní natolik, že se ze zdánlivě neřešeného, stává řešitelné.

Seminář Bezpečné meditace, zrcadlení, rozbory

Naučíme se bezpečné meditace v propojení matka Země a vesmírné energie Lásky s propojením s duší. Rozeznáme energie a jejich kvalitu. Pochopíme situace v zrcadlení každodenního života, jako učení na naší cestě životem. Proč se nám zrovna to, či ono děje a jak máme šanci situaci změnit. Seminář obsahuje ochutnávku překvapení.

Seminář Čakry - energetická centra

Pochopíme funkci a vyčistíme si energetická centra - čakry, i s nadstavbou, pomocí řízených meditací na každé centrum do hloubky. Tento seminář je nutné absolvovat celý, pro jeho obsáhlost. Seminář obsahuje ochutnávku překvapení.

Seminář Rodina, vztahy - partnerské, pracovní i jiné a to vše v souvislostech na sebe navazujících

Pochopíme veškeré vztahy a proč zrovna jsou takové, jaké jsou se všemi propojeními a návaznostmi na původní rodinu. Proč jsme si vybrali právě tuto rodinu, sourozence, milence, manžela i tchýni, popř. šéfa, nebo proč vztah nemůžeme najít. Propojení se zrcadlením a uzdravením sebe. Seminář obsahuje ochutnávku překvapení.

Seminář Rodinné konstelace

Pomohou nám, aby Vánoční svátky, mely šanci být v novém, neboť letos je hodně dní volna. Budou tvořeny v meditacích, nikoliv pomocí osob a obsazení. Tudíž mohou být velmi hluboké, intimní a velmi očišťující v pochopení a odpouštění. Vždy budou dokončeny do pochopení, včetně odpuštění všem i sobě. Seminář obsahuje ochutnávku překvapení.

Seminář Sexualita

Rozkryjeme sexuální energii do všech detailů tak, aby jsme s ní mohli pracovat vědomě, kdy budeme vyžívat její dary my, nikoliv aby ona "cloumala s naším majestátem." Dovolíme si prozkoumat veškeré bloky a traumata, pocházející i z prenatálu atd. Tento seminář je nutné absolvovat celý. Seminář obsahuje ochutnávku překvapení.

Seminář Andělé, pomocníci, vlastní identita, přivtělené duše, smrt

Propustíme, co bylo tvořeno strachem a pokusíme se najít svou identitu. Budeme vědět, jak pracovat s anděly, ale i s negacemi a přivtělenými dušemi, včetně dávání či braní energie. Jak tvořit ve prospěch svůj i všech v radosti. Seminář obsahuje ochutnávku překvapení.

V případě zájmu Vám mohu sestavit seminář na míru z následujících oblastí:

vztahy, komunikaci v partnerství i na pracovišti, jak na manipulaci, povyšování mužů i žen ve vztahu, děti nového věku, jak chápat lásku bez podmínek, zdravá sebeláska, programy a bloky z dětství jak se jich zbavit, ponižování sebe, jak z toho ven, kde najít sebe hodnotu, rodinné vzorce, minulé životy a jak se v nich neutopit, čištění vztahu s mrtvými, jak se naučit rozhodovat, numerologie, odpouštění sobě i druhým, vlastní identita, pocit seberealizace, kontroly všeho druhu, vztahy nového věku, svazující dogmata a jak na ně, spoutávající sliby, tvořivost, čím si ubližujeme a jak z toho, síla mysli, páni a otroci, závislost na hodnocení druhých, přijmutí sebe, zrcadlení, zlepšení stávajícího stavu mezi mužem a ženou, zrcadlení andělé a světelné bytosti v prožitku, čakry - energetická čísla, "svazující" láska matky - jak dospět, kyvadlo, kila bolesti - obezita způsobená neláskou k sobě, síla mysli, úspěch, rodinné konstelace, sexualita, rozbory stávajících problémů, bezpečné meditace
Večerní semináře začínají v 17. hod. do cca 21.00 hod.
Sobotní nebo nedělní začínají v 10.30 hod. do cca 18.00 hod. v ne do 16.00 hod.
Cena večerní: 1.200,- Cena jednodenní: 2.700,- Cena dvoudenní: 3.600,-

Zaujalo Vás některé z uvedených témat?

Pokud ano, zanechte mi Váš email, ozvu se Vám obratem.