AKTUÁLNÍ SEMINÁŘE

 Semináře se konají v nových prostorách STUDIA JS, Lucemburská 17, Praha 3 - Vinohrady.

Večerní : DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  ČTVRTEK 4.4.2019 od 17ti hodin      

                             CHCETE ZÍSKAT VÍC ENERGIE? ZBAVTE SE BLOKŮ!!!

16. a 17. 3. 2019 víkend seminář KOMUNIKACE A ODPUŠTĚNÍ 

Nic jiného nám nezbývá, než se naučit opravdově odpouštět, pokud chceme mít kvalitní život bez zbytečných bolestivých zrcadlení. Mnohokrát se domníváme, že jsme někomu už odpustili křivdu, nebo ublížení, ale stále nám nějaké zrcadlení, kterému nevěnujeme pozornost upozorňuje na to, že tomu tak není. Při bližším zjištění si uvědomíme, že vše je jen skryto a potlačeno v našem solaru, nikoliv vyndáno a vyčištěno. A co odpuštění sobě? Prvním motivem bývá většinou přestat dělat stále se opakující chyby, které nám komplikují život. Pojmenujeme si, v jakém bloku či programu je naše příčina a vymaníme se z nechtěných spoutávajících pout tak, aby každý z tohoto komorního semináře odcházel spokojen. 

28.3.2019 večerní seminář čtvrtek: ODRAZ MYSLI VE VAŠEM TĚLE

Ozřejmíme si, jak velmi souvisí naše myšlenkové pochody s neduhy v našem těle. Ukážeme si v praxi. Při uzdravování je velmi nutné pochopit, z jakého vnitřního motivu se nám nemoc přihodila, abychom měli jistotu, že se k nám už nemusí vracet. Pokud nepochopíme tento princip, dříve nebo později se k nám vrátí zpět. 

6.4.2019 so SEMINÁŘ PRO TY, KTEŘÍ UŽ VĚDÍ, ŽE BEZ DUCHOVNÍHO POSUNU VE SVÉ MYSLI SE NEOBEJDOU.

Povíme si o základech zrcadlení, jak ho poznat v každodenním životě a přestat stále dělat stejné chyby, kterým se dá předejít. Nemůžeme čekat, že léčitel nás zbaví všech obtíží, když my sami nezměníme k možnosti vyléčení svoji mysl. Vše začíná v hlavě a pokud se nezbavíme starých zajetých programů a bloků, nic se nestane. Pokud se domníváme, že za nás může někdo něco udělat, vše se vrátí ještě s větší intenzitou, která nám ukazuje, že ze slibů a planých řečí nám nic krásného nevzejde. Zkuste zažít opravdovost a budete mít radost z úlevy, která se dostavuje prakticky ihned po pochopení a vyčištění. Kdo to nezažije, nepochopí.

Začínáme v 10.30 a končíme v 18.00. Cena semináře je 2700,-Kč 

13.4. a 14.4.2019 víkendový seminář : JAK PŘEDEJÍT HÁDKÁM A KONFLIKTŮM

Uvědomujeme si, kolik zbytečných zdvořilostních frází dokážeme denně použít? Ještě ke všemu někteří z nás se domnívají, že ti druzí jim to věří.....Kdybychom se soustředili na to, jakou podstatu ve své větě chceme říct, bylo by mnohem méně nedorozumění a taky domněnek a pocitů zklamání.

Díky zbytečně rozvinutým větám, které někdy vypustíme, nejsme schopni připustit, že se nedokážeme domluvit. Ve své podstatě zabalujeme podstatné věci do spousty zbytečné vaty a potom se divíme, že uprostřed věty nás někdo přestane poslouchat, a odejde mu smysl našeho povídání. V momentě zavalení slovy, má posluchač možnost úniku tím, že uteče, což vychován svými rodiči většinou neudělá, nebo přestane poslouchat, protože není schopen pod návalem slov a energie z nich plynoucí uchopit šanci: Se vymezit! Zdá se, že z tak zvaného "slušného vychování!" aby neřekl pravdu nahlas, co si o tom všem myslí....

Očekáváme, že to protějšku dojde, ale běda... v tomto případě jsme na omylu, jelikož takovýto člověk má schopnost pouze vysílat, nikoliv přijímat.......Vůbec to o sobě neví, nebo si nechce připustit, že by to tak mohlo být, protože mu to nikdo nedokáže zdůraznit.

Znáte to? Tak se ptám: Proč nejsme schopni se vymezit a zarazit tyto ubíjející toky zbytečné laviny negativní energie? Vše se dá říct, záleží na tom jak....Naučíme se to?

25.4.2019 Seminář: BOŽÍ ŘÁD večerní, čtvrtek. 

.Rozdíl mezi tím, co opravdu po léta platí, a mezi tím, co si stanovili lidé a neustále své zákony mění. o co se mohu opřít?

27.4.2019 sobotní seminář: JAK SE VYROVNAT S AKTUÁLNÍMI ENERGIEMI?

Mnoha lidem je již jasné, že se něco děje: čas příliš letí, nemáme dostatek prostoru pro sebe a jsme velmi unavení. Ztrácíme chuť naplno žít, pod tíhou povinností, které  nás netěší, ale víme, že je musíme zvládnout. Večer omdlíme únavou do postele a ráno máme pocit, jako bychom ani nespali. Vyjma čerstvé zamilovanosti, která vždy posiluje, se nám ztrácí radost. Procházíte těmito pocity? Pojďme si o tom všem popovídat a také s tím něco udělat. Tahle do sebe investovaná sobota se jistě vyplatí....

12.5.2019 CO DĚLAT, KDYŽ O SOBĚ POCHYBUJI A NEVĚŘÍM SI? neděle

Jednodenní seminář neděle. Rozebereme jednotlivé problémy zvlášť, abychom se dopracovali k jejich nejlepšímu zvládnutí. 

18. a 19. 5.2019 JAK SE NENECHAT ZAHNAT DO KOUTA     

Víkendový seminář. Všechny problémy vezměte s sebou! Vše je řešitelné, záleží na tom, jak! Mnohokrát se domníváme, že jsme někomu už odpustili křivdu, nebo ublížení, ale stále nám nějaké zrcadlení, kterému nevěnujeme pozornost, hlásí, že tomu tak není. Při bližším zjištění si uvědomíme, že vše je jen skryto a potlačeno v našem soláru, nikoliv vyndáno a vyčištěno. A co odpuštění sobě? 

Cena víkendu 3600.- so 10.30 až 18.00 ne 10.30 až 16.00 hod. Cena večerního sem. 1200,-Kč 17.00 až 21.00 hod. Cena jednodenního semináře 2700,- Kč. Kniha se dá použít jako návod k zrcadlení. Cena 280.- KčOsobní konzultace

Vše, co se týká běžného života a vztahů v něm

Toužíte přestat kouřit? Pomocí kvantové terapie to jde snadno!

Strachy, pocity z lidského selhání, bezmoc, opuštěnost, výčitky vnější i vnitřní, manipulace, citové vydírání,

Neschopnost se vymezit a říkat ne, vina, trest,

Nenávist, posuzování a odsuzování, komunikace, problémy všeho druhu, fobie, bolest z úmrtí v rodině a rozloučení se zesnulými a mnoho dalších témat.

Nabízím Vám životní zkušenost, spolehlivé techniky včetně kvantové terapie, dlouholetou praxi a jiné možnosti k zpracování nepříjemných situací do pochopení a života v lásce. Dovolte si z poháru svého života vylít vše nepotřebné a nahradit novou radostí. Zbavíte se strachu a domněnek, které brání vašemu rozvoji.

Podívejte se za staré horizonty, ochutnejte nový život. Pomohu vám přijmout a upevnit v sobě po čem toužíte.
Sezení a semináře je možné dohodnout i individuálně, se skupinou, rodinou, partnerem, atd..

Naučíme se kvalitně a bezpečně meditovat, pomáhat si sami a otevřeme si zdrojový kód peněz.

Pokud Vám více vyhovuje osobní konzultace, stačí se objednat telefonicky na 603 811 280
Cena dohodou obvykle za 2 hodiny konzultace: 1.500,- Kč 

Víkendové, jednodenní a večerní semináře

Témata seminářů

Pomohu Vám změnit potíže života duchovní cestou. Nejsem guru, mám jen spoustu životních zkušeností. Vím, kde u každého jedince individuálně hledat prapříčinu daného problému. Vhodnými otázkami vás dovedu až k možnosti, že si na poznání přijdete sami. Není nad osobní zkušenost, kterou za Vás nemůže nikdo udělat, zrovna tak , jako žít za Vás Váš život.
Luxus seminářů spočívá především v jejich koncepci. Tvoří je vždy menší skupina lidí, tak, aby účinek terapie byl hluboký a zacílil přímo k jádru problému. Vše je řešitelné, a pokud se rozhodneme podívat na životní situace včas, máme šanci vyvarovat se daleko větším bolestem a ztrátám. Naučíme se propracovat k nadhledu nad situací a dostat se do pozice, kdy se cítíme být silní natolik, že se ze zdánlivě neřešeného, stává řešitelné.

Seminář Bezpečné meditace, zrcadlení, rozbory

Naučíme se bezpečné meditace v propojení matka Země a vesmírné energie Lásky s propojením s duší. Rozeznáme energie a jejich kvalitu. Pochopíme situace v zrcadlení každodenního života, jako učení na naší cestě životem. Proč se nám zrovna to, či ono děje a jak máme šanci situaci změnit. Seminář obsahuje ochutnávku překvapení.

Seminář Čakry - energetická centra

Pochopíme funkci a vyčistíme si energetická centra - čakry, i s nadstavbou, pomocí řízených meditací na každé centrum do hloubky. Tento seminář je nutné absolvovat celý, pro jeho obsáhlost. Seminář obsahuje ochutnávku překvapení.

Seminář Rodina, vztahy - partnerské, pracovní i jiné a to vše v souvislostech na sebe navazujících

Pochopíme veškeré vztahy a proč zrovna jsou takové, jaké jsou se všemi propojeními a návaznostmi na původní rodinu. Proč jsme si vybrali právě tuto rodinu, sourozence, milence, manžela i tchýni, popř. šéfa, nebo proč vztah nemůžeme najít. Propojení se zrcadlením a uzdravením sebe. Seminář obsahuje ochutnávku překvapení.

Seminář Rodinné konstelace

Pomohou nám, aby Vánoční svátky, mely šanci být v novém, neboť letos je hodně dní volna. Budou tvořeny v meditacích, nikoliv pomocí osob a obsazení. Tudíž mohou být velmi hluboké, intimní a velmi očišťující v pochopení a odpouštění. Vždy budou dokončeny do pochopení, včetně odpuštění všem i sobě. Seminář obsahuje ochutnávku překvapení.

Seminář Sexualita

Rozkryjeme sexuální energii do všech detailů tak, aby jsme s ní mohli pracovat vědomě, kdy budeme vyžívat její dary my, nikoliv aby ona "cloumala s naším majestátem." Dovolíme si prozkoumat veškeré bloky a traumata, pocházející i z prenatálu atd. Tento seminář je nutné absolvovat celý. Seminář obsahuje ochutnávku překvapení.

Seminář Andělé, pomocníci, vlastní identita, přivtělené duše, smrt

Propustíme, co bylo tvořeno strachem a pokusíme se najít svou identitu. Budeme vědět, jak pracovat s anděly, ale i s negacemi a přivtělenými dušemi, včetně dávání či braní energie. Jak tvořit ve prospěch svůj i všech v radosti. Seminář obsahuje ochutnávku překvapení.

V případě zájmu Vám mohu sestavit seminář na míru z následujících oblastí:

vztahy, komunikaci v partnerství i na pracovišti, jak na manipulaci, povyšování mužů i žen ve vztahu, děti nového věku, jak chápat lásku bez podmínek, zdravá sebeláska, programy a bloky z dětství jak se jich zbavit, ponižování sebe, jak z toho ven, kde najít sebe hodnotu, rodinné vzorce, minulé životy a jak se v nich neutopit, čištění vztahu s mrtvými, jak se naučit rozhodovat, numerologie, odpouštění sobě i druhým, vlastní identita, pocit seberealizace, kontroly všeho druhu, vztahy nového věku, svazující dogmata a jak na ně, spoutávající sliby, tvořivost, čím si ubližujeme a jak z toho, síla mysli, páni a otroci, závislost na hodnocení druhých, přijmutí sebe, zrcadlení, zlepšení stávajícího stavu mezi mužem a ženou, zrcadlení andělé a světelné bytosti v prožitku, čakry - energetická čísla, "svazující" láska matky - jak dospět, kyvadlo, kila bolesti - obezita způsobená neláskou k sobě, síla mysli, úspěch, rodinné konstelace, sexualita, rozbory stávajících problémů, bezpečné meditace
Večerní semináře začínají v 17. hod. do cca 21.00 hod.
Sobotní nebo nedělní začínají v 10.30 hod. do cca 18.00 hod. v ne do 16.00 hod.
Cena večerní: 1.200,- Cena jednodenní: 2.700,- Cena dvoudenní: 3.600,-

Zaujalo Vás některé z uvedených témat?

Pokud ano, zanechte mi Váš email, ozvu se Vám obratem.